Reinigung mit Trockeneis

Technologia czyszczenia i przygotowania powierzchni przy wykorzystaniu granulatu suchego lodu znana jest już od ponad 30 lat. Obecnie wiele firm sięga coraz częściej po tego typu rozwiązania, które znacznie usprawniają ich procesy produkcyjne, dbając o czystość nadzędzi i maszyn produkcyjnych. Suchy lód, dzięki swoim właściwością jest nieabrazyjny i niestwarza zagrożenia dla czyszczonych powierzchni. Jego natychmiastowa sublimacja po kontakcie z powierzchnią, powoduje że nie pozostawia po sobie żadnych odpadów wtórnych, które należałoby utylizować lub zagospodarować w inny sposób zgodnie z obowiązującym prawem o odpadach.

Firma PROJAN to profesjonaliści w czyszczeniu suchym lodem. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który gotowy jest do pracy w każdych warunkach.
Pracujemy tylko na urządzeniach amerykańskiej firmy Cold Jet, dzięki temu gwarantujemy najlepszą jakość świadczonych usług.

Wykonujemy czyszczenia na zlecenie klienta na terenie całego kraju.
Dodatkowo, przygotowaliśmy specjalne stanowiska do czyszczenia w naszej firmie, gdzie możemy wykonywać czyszczenia na miesjcu po dostarczeniu elementów przez klienta.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem usług czyszczenia.